Вівтарна дружина

фотоЗ прадавніх часів християни збирались на молитву та ламання хліба (Дії 2:42) по домах, а в часи переслідувань на місцях поховань мучеників, де згодом почали споруджувати храмові будівлі. Християнські храми будували як місце зібрання спільноти: спільнота, яка є “Храмом Бога живого”, освячує будівлю, а не будівля спільноту.

Так само спільнота – Вівтарна дружина, що при нашому храмі, служить на прославу Господа Бога. Адже Вівтарна дружина – це не просто спільнота, це спільні зустрічі молодих хлопців, що прислуговують у вівтарі храму – “святая святих”, допомагаючи священнослужителям на Божественній Літургії та інших літургійних відправах у прославі Господа Бога. Також обов’язком членів є дотримання чистоти у святилищі та участь у різного роду заходах пов’язаних з життям та діяльністю парафії.

Наша спільнота має за ціль пізнати і прийняти Бога у своє життя. Адже прислуговуючи біля самого Бога, інколи хлопці починають по-іншому бачити своє покликання – покликання справжнього християнина.

З членами спільноти проводяться заняття з літургіки, катехизму та Святого Письма, а також тут хлопці та юнаки вчаться дбати про красу Божого Храму, гідно поводитися з церковними речами. При зустрічах хлопці – вівтарними мають спільну молитву, обговорюють питання християнської моралі в житті кожного, беручи участь в спільних дискусіях та діалогах.

Завдяки Вівтарній дружині, на парафії твориться спільнота молоді, яка не тільки гідно служить Богові при Храмі, але також вміє гарно проводити вільний час, порядно і достойно поводиться в родинному та суспільному житті.

Зустрічі членів спільноти проводяться щосуботи о 18:00 в парафіяльній каплиці.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather