Рух “Матері в молитві”

logoРух «Матері в молитві» розпочався в Англії в 1995 році. Дві бабусі, Вероніка та її братова Сандра, ведені Господом, вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей. Під час молитви вони збагнули, що Ісус хоче, щоб усі матері поручили Йому опікуватися дітьми, віддали Йому свій материнський біль, щоб Він пролив Своє благословення на їхніх дітей.

Цей Рух поширився по цілому світу. Сьогодні він існує у 80 країнах світу.

У 2000-у році при Архикатедральному Соборі Святого Юра з благословення Блаженнішого Любомира (Гузара) виникла перша така спільнота в Україні, координатором якої є Віра Чмелик. Тепер такі спільноти є у всіх єпархіях УГКЦ.

Спільнота «Матері в молитві» ставить за мету регулярні молитви за своїх дітей, дітей парафії, усіх українських дітей.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої спільноти «Матері в молитві»: запрошуємо мам і бабусь молитися разом з нами за наших дітей, за майбутнє нашого молодого покоління.

Господь чекає, щоб ми прийшли до Нього з молитвою за дітей. Бо коли ми збираємося разом, щоб єдиним серцем і єдиними устами молитися, – Він так тішиться і так чекає нашого клопотання за них. «Просіть – і дасться вам…Бо кожен, хто просить, одержує» (Мт. 7, 7–8).

Єднаймося в молитві – і ми врятуємо наших дітей.

МОЛИТВА МАТЕРІВ ЗМІНЮЄ СВІТ!

 

Молитва за дітей (рух “Матері в молитві”) проводиться щосереди о 16:45 в парафіяльній каплиці.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *